« بازگشت

دعوت فرماندار ابركوه از مردم شريف، متدين و هميشه در صحنه شهرستان براي حضور در انتخابات


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه سيد نبي رسولي در پيامي از مردم شريف و متدين شهرستان ابركوه براي حضور در انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي دعوت نمود.

متن پيام فرماندار ابركوه به شرح زير مي باشد.

(بسمه تعالي)

مردم به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق های رأی حضور پرخروش خواهند داشت و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس خواهند نمود و قدرت و اتحاد و اراده خود را به نمایش خواهند گذاشت واين امر نشان دهنده ميزان مقبوليت نظام ومسئولين است واز طرف ديگر نیز حضور گسترده مردم در انتخابات در عرصه بین المللی عزت و اقتدار نظام را تضمین کرده و زمينه فرصت طلبي را از دشمنان خواهد گرفت. با برگزاری انتخابات به جهانیان ثابت شده است که به نقش مردم و مشارکت آنان در عرصه های مختلف تصمیم گیری،تأکید شده و این مساله برای مردم عزیز ایران اسلامی شأن و منزلت ممتازی را ايجاد نموده است.

اينجانب از عموم مردم متدين وولايت مدار شهرستان ابركوه كه همواره در حمايت از آرمان‌هاي انقلاب و اسلام عزيز از هيچ كوششي فروگذار نكرده ،دعوت مي نمايم  كه با حضور گسترده ،يكپارچه، متحدو پرشور خود در پاي صندوق‌هاي رأي در روز جمعه 7 اسفند ، افتخار ديگري بر تاريخ درخشان خود بيفزايند.

سيد نبي رسولي

فرماندار شهرستان ابركوه