« بازگشت

رقابت در انتخابات نیازمند رویکردی اخلاقی همراه با همدلی است

فرماندار ابرکوه در جمع دانش آموزان:

فرماندار ابرکوه در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه  دخترانه امام  صادق(ع) گفت: رقابت در انتخابات نیازمند رویکردی اخلاقی همراه با همدلی است.

به گزارش مسئول امور تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه، سید نبی رسولی فرماندار شهرستان در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه دخترانه امام صادق(ع) اظهار کرد: مردم ایران سی و هفت سال است که انقلاب اسلامی را همراهی کرده و با حضور در صحنه های مختلف سرنوشت خود را تعیین کرده و می کنند. برگزاری انتخابات در کشور نشان دهنده مردمی بودن حکومت است.

رسولی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران الگویی کامل برای همه کشورهایی است که می خواهند از یوق استعمار و استکبار رهایی یابند؛ زیرا مردم ایران به واسطه این انقلاب در همه زمینه ها به خودکفایی و استقلال رسیده اند.

وی افزود: صحنه انتخابات یکی از حماسه های سیاسی در کشور است که حضور گسترده مردم در آن نشان از اقتدار نظام دارد. در انتخابات رقابت وجود دارد اما مهم این است که این رقابت با رویکردی اخلاقی همراه با همدلی و در بستری سالم برگزار شود.

فرماندار ابرکوه تأکید کرد: کسانی که برگزار کننده انتخابات هستند باید قانون مدار بوده و بی طرفی کامل خود را نسبت به نامزدهای انتخاباتی اعلام کنند.

رئيس هيئت اجرائي شهرستان ادامه داد: افرادی که از فیلتر شورای نگهبان عبور کردند همگی دارای صلاحیت می باشند، لذا ما هم باید نسبت به نظر شورای نگهبان تمکین نماییم و از بین افراد تأیید صلاحیت شده، فرد اصلح را انتخاب کرده و در نهایت شرایطی ایجاد کنیم که امنیت اجتماعی و روانی در جامعه حاکم شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: حوزه ابرکوه، میبد، مهریز، بافق، بهاباد و خاتم بزرگ ترین حوزه انتخابیه کشور از نظر وسعت می باشد لذا نماینده ای که می خواهد وارد عرصه نمایندگی این حوزه شود بسیار قوی بوده، با دیگران هم اندیشی کند و با افکار خوبی که دارد پاسخگوی مشکلات و نیازهای مردم باشد.