« بازگشت

پيام فرماندار ابركوه به خلق حماسه اي ديگر درپاي صندوق هاي راي


 

انتخابات يكى از آزمونهاى بزرگ ملت ايران در مقابل چشم دشمنان است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه سيد نبي رسولي در پيامي مردم شريف و انقلابي شهرستان ابركوه را به خلق حماسه اي ديگر دعوت نمود.

متن پيام فرماندار به شرح زير مي باشد:

بسم ا... الرحمن الرحيم

هنوز صلابت گام هایتان در انتخابات 7 اسفند در فضای ایران اسلامی طنین انداز است شکوه آن حضور بی نظیر بار ديگر روز جمعه؛ دهم ارديبهشت ماه در پای صندوق های رای تکرار خواهد شد. دهم ارديبهشت فرصتي با ارزش برای تبلور عظمت و  بزرگی مردم غیور ایران اسلامی است. مردم ايران همانند گذشته باز هم با کمک یکدیگر جلوه‌ای زیبا از هوشیاری خود را به جهانیان عرضه خواهند نمود. انتخابات و دخالت مردم در سرنوشت خود از مواهب  انقلاب مي باشد كه مردم قدر شناش ايران با حضور پرشكوه خود در انتخابات مهر تایید دیگری را بر نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند زد.

اینک که در آستانه برگزاری دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرارداریم بدین وسیله از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار، متدین و شهید پرور، بیدار و شجاع، ، صبور و حماسه ساز شهرستان ابركوه دعوت می کنم بار دیگر با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب در صفوفی فشرده و همدل، با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، دشمنان و بد خواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و دوران ساز ایران اسلامی را مایوس و ناامید کرده  و شکوه و اقتدارخود را به نمایش بگذارند.

وعده ما روز جمعه 10ارديبهشت ماه در پاي صندوقهاي راي.

سيد نبي رسولي

فرماندار ابركوه