نشست بررسی مشکلات ناحیه صنعتی مبارکه بافق

newsitem

در نشستی مسائل و مشکلات ناحیه صنعتی مبارکه بافق با حضور مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان یزد و فرماندار این شهرستان بررسی شد.

بازدید معاون فرماندار بافق از یک کارگاه بسته بندی حبوبات بافق

newsitem

محمد علی طالعی معاون فرماندار بافق: تولید باکیفیت و ارزان راهکار اساسی درجلب نظر مصرف کنندگان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

مجموعه ورزشی، فرهنگی و رفاهی کارگران بافق افتتاح می‌شود

newsitem

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با فرماندار بافق از افتتاح مجموعه ورزشی، فرهنگی و رفاهی کارگران همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

بافق، تنها شهرستان استان که کتابخانه خیر ساز ندارد!

newsitem

رقیه دوست فاطمی ها در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق با بیان اهمیت حضور و ترغیب خیرین درامر توسعه فضای کتابخانه ای شهرستان بافق گفت: متاسفانه در استان یزد ، بافق تنها شهرستانی است که...

باغ عمارت بافق یکی از قدیمترین و کم نظیر ترین بناهای تاریخی استان

newsitem

فرماندار بافق در بازدید از پروژه بهسازی مجموعه تاریخی باغ عمارت بافق از این مجموعه تاریخی، به عنوان یکی از کم نظیرترین بناهای تاریخی استان یزد یاد کرد.

اصحاب رسانه بافق افرادی پاک و بی آلایش هستند

newsitem

محمد زاده رحمانی فرماندار بافق در نشست صمیمی با اصحاب رسانه این شهرستان از فعالیت و پشتکار خبرنگاران صمیمانه تقدیر و تشکر کرد وگفت: اصحاب رسانه بافق افرادی پاک و بی آلایش هستند.

قوانین برخورد با گران فروشی و تنظیم بازار بازدارنده نیست

newsitem

محمد زاده رحمانی فرماندار بافق در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد که به ریاست وزیر کشور برگزار شد گفت: قوانین برخورد با گرانفروشی و تنظیم بازار بازدارندگی موثری ندارد.

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2