ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی

newsitem

در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته «دفاع مقدس» بر ضرورت برجسته‌سازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و سمن‌ها تأکید شد.

اولویت نخست ستاد مبارزه با قاچاق، فرهنگ سازی است

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر اولویت نخست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان را فرهنگسازی دانست و بر بومی سازی برنامه های پیشگیری تأکید نمود.

تسریع در نصب دوربین کنترل سرعت جاده یزد خضرآباد

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان تعدد تصادفات منجر به فوت در جاده یزد خضرآباد بر ضرورت تسریع در روند نصب دوربین کنترل سرعت تاکید کرد.

اصرار بر هدف، عامل موفقیت تعاونی هاست

newsitem

محمد علی شاه حسینی در نشست با نمایندگان تعاونی های شهرستان گفت : استفاده از نیروهای جوان، خلاق و استمرار و اصرار بر هدف عامل موفقیت تعاونی هاست.

دیدار مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار اشکذر

newsitem

مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار اشکذر دیدار و در خصوص تسریع در روند انتقال آب به بخش خضرآباد گفتگو و تبادل‌نظر کرد

نشست هم‌اندیشی مدیرکل محیط‌زیست با فرماندار اشکذر برگزار شد

newsitem

نشست هم‌اندیشی مدیرکل محیط‌زیست استان یزد با فرماندار اشکذر به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات زیست‌محیطی شهرستان برگزار شد

لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود برای رشد و توسعه بیشتر

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت؛ فرماندار اشکذر در سخنانی بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود برای رشد و توسعه بیشتر تأکید و اجرای طرح‌های متعدد راه‌سازی در نقاط مختلف شهرستان را نمونه موفق این الگو عنوان کرد.

فرماندار اشکذر از کارمندان فرمانداری و بخشداری ها تجلیل کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و در آستانه عید سعید غدیر، فرماندار اشکذر در نشستی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد، از خدمات و تلاش آن‌ها تجلیل کرد.

مراسم گرامیداشت شهدای دولت در اشکذر برگزار شد

newsitem

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور امام‌جمعه رستاق، فرماندار اشکذر، جمعی از اعضای شورای اداری و آحاد مردم در مسجد روستای «چرخاب» برگزار شد.

فرماندار اشکذر با مردم روستاهای منطقه خمسیان دیدار کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت، فرماندار اشکذر و امام‌جمعه خضرآباد در دیداری صمیمی ضمن بررسی مسائل و مشکلات روستاهای مناطق خمسیان با مردم از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

گفتگوی ویژه فرماندار اشکذر با ایرنا یزد

newsitem

هم زمان با هفته دولت، «محمد علی شاه حسینی» ضمن حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد و ارائه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید با رئیس و خبرنگاران این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

دیدار صمیمی فرماندار اشکذر با سالمندان رضوانشهری

newsitem

هم‌زمان با پنجمین روز از هفته دولت، فرماندار اشکذر ضمن حضور در مرکز توان‌بخشی برکت رضوانشهر با سالمندان در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

نشست شورای فرهنگ عمومی اشکذر برگزار شد

newsitem

نشست شورای فرهنگ عمومی و صیانت از حقوق شهروندی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امام‌جمعه و فرماندار اشکذر برگزار شد

سینما «خاطره» اشکذر به بهره‌برداری رسید

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار اشکذر سینما خاطره اشکذر به بهره‌برداری رسید.

قبور مطهر شهدای روستای چرخاب غبارروبی و عطرافشانی شد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور امام‌جمعه رستاق، فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان ضمن نثار گل، قبور مطهر 3 شهید روستای چرخاب غبارروبی و عطرافشانی شد.

فرماندار اشکذر با خانواده شهید کارمند دیدار کرد

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و در قالب 8 گروه، فرماندار اشکذر و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان ضمن حضور در منازل شهدای شهرستان، با خانواده معظم شهید کارمند «علی‌اکبر عسکری» دیدار و گفتگو کرد.

بهره‌برداری و بازدید استاندار یزد از دو واحد سلولوزی در اشکذر

newsitem

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور استاندار یزد، معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و فرماندار اشکذر واحد تولیدی آرمان سلولوز به...

هدف دولت، کاهش وابستگی اقتصادی برای پویایی بیشتر بخش خصوصی است

newsitem

«محمود زمانی قمی» با تأکید بر حمایت دولت تدبیر از پویایی بیشتر بخش خصوصی گفت: هدف دولت، کاهش وابستگی اقتصادی برای حضور گسترده بخش خصوصی است تا زمینه رشد و توسعه بیشتر اقتصادی فراهم شود.

42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان با حضور استاندار به بهره‌برداری می‌رسد

newsitem

فرماندار اشکذر در مصاحبه اختصاصی با ماهنامه «آوای اشکذر» از افتتاح 42 پروژه با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد تومان در هفته دولت و با حضور استاندار خبر داد.

فرماندار و اعضای شورای اداری با امام‌جمعه اشکذر دیدار کردند

newsitem

هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با امام‌جمعه اشکذر دیدار کردند

نمایش 1 - 20 از 21 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 2