مسجد امام جعفر صادق (ع) پارک بزرگ شهر افتتاح شد

newsitem

با حضور دکتر طالبی استاندار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان اشکذر، مسجد امام جعفر صادق (ع) پارک بزرگ شهر افتتاح شد.

ویژه برنامه زنده سال تحویل "سین هفتم"در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد

newsitem

با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری، مدیر کل صداوسیما مرکز یزد، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر ویژه برنامه زنده سال تحویل"سین هفتم" در پارک...

تقدیر امام جمعه اشکذر از فرماندار

newsitem

حجت الاسلام محمدرضا طالبیان از تلاش و همکاری فرماندار اشکذر در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان به ویژه همکاری با ستاد نماز جمعه اشکذر تقدیر و تشکر نمود.

دستگاه ها برنامه های واقع بینانه و عملیاتی برای سال جدید ارائه دهند

newsitem

احمد ترحمی بهابادی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر بر لزوم توجه دستگاه ها به کمی و کیفی ، پرهیز از شعار، واقع بینانه، عملیاتی بودن و توجه به شرایط اقتصادی کشور و مقتضیات بودجه در ارائه برنامه...

آخرین نشست همکاران فرمانداری در سال 97 برگزار شد

newsitem

در آستانه سال جدید،آخرین نشست همکاران فرمانداری برگزار شد.

ضرورت ثبت اطلاعات کالاهای موجود در انبارهای شهرستان در سامانه جامع انبارها

newsitem

محمد شیبانی در آخرین جلسه قاچاق کالا و ارز این شهرستان سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا را ابزار مهمی در جهت جلوگیری از قاچاق کالا و ارز دانست و بر ضرورت ثبت اطلاعات کالا های موجود در انبارهای...

ارتقاء سطح کیفیت آموزش مدارس اولویت اول آموزش و پرورش شهرستان در سال جدید

newsitem

فرماندار اشکذر در دویست و چهل و یکمین جلسه شورای آموزش و پرورش، بر لزوم تدوین سیاستگذاری های حوزه آموزش و پرورش شهرستان در سال جدید با بهره گیری از نظرات مشورتی نخبگان و فرهنگیان پیشکسوت که در این...

آخرین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اشکذر در سال97 برگزار شد

newsitem

فرماندار اشکذر به فرا رسیدن ایام نوروز اشاره و بر لزوم نظارت بر رستوران های بین راهی، اقامتگاه ها و هتل ها جهت رعایت موارد بهداشتی مرتبط با سلامت مسافران نوروزی تاکید کرد.

لزوم ارتقاء سطح بهداشت عمومی کشتارگاه های دام و طیور

newsitem

محمدعلی شاه حسینی نقش دامپزشکی را در کنترل سلامت دام به عنوان بخش بزرگی از سبد غدایی انسان حائز اهمیت بر شمرد و بر حفظ و حراست از سرمایه های دامی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی کشتارگاه ها تاکید کرد.

جشن درختکاری در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد

newsitem

با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و جمعی از مسئولان شهرستان جشن درختکاری در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.

دیدار فرماندار اشکذر با رئیس سازمان بازآفرینی کشور

newsitem

محمدعلی شاه حسینی در معیت شهردار اشکذر و سرپرست اداره راه و شهرسازی استان با مهندس پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان بازآفرینی کشور دیدار کرد.

پخش زنده مراسم سال تحویل در اشکذر

newsitem

محمدعلی شاه حسینی از برنامه ریزی برای اجرای برنامه های ویژه در ایام نوروز اشاره و خاطر نشان کرد: جشنواره پویای نوروزی پاتوق، راه اندازی تور اشکذر گردی جهت بازدید مسافران از آثار تاریخی و باشگاه های...

شناخت کامل محلات و نیازسنجی آنها گام اول در بازآفرینی شهری است

newsitem

محسن صادقیان رویکرد ستاد بازآفرینی شهری را شناسایی کامل محلات هدف عنوان کرد و گفت: شناسایی محلات باید بر مبنای بافت و نیاز سنجی صورت گیرد و این امر مستلزم استقرار دفاتر تسهیل گری در محلات است.

دومین دوره آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران شهرستان های استان برگزار شد

newsitem

با حضور سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور و استاندار دومین دوره آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران شهرستان های استان به میزبانی شهرستان اشکذر و در شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد.

بازدید وزیر ورزش و جوانان از یک باشگاه سوارکاری در اشکذر

newsitem

دکتر مسعود سلطانی فر در معیت استاندار، مدیرکل حوزه استاندار، فرماندار اشکذر و رئیس هیئت سوارکاری استان از یک باشگاه سوارکاری در این شهرستان بازدید کرد.

رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان اشکذر معرفی شد

newsitem

فرماندار اشکذر در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره امور مالیاتی این شهرستان بر استفاده از ظرفیت های قانونی جهت استیفای حقوق بیت المال و تعامل و مدارا ماموران مالیاتی با مردم تاکید کرد.

تقدیر مدیر کل ورزش و جوانان استان از فرماندار اشکذر

newsitem

مسعود شریعتی از زحمات شایسته فرماندار اشکذر در رسیدگی به امور جوانان و برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

تهیه طرح مدون جلب مشارکت های مردمی حوزه بهزیستی شهرستان

newsitem

محمدعلی شاه حسینی بر جذب خیرین، مراکز خیری و هم چنین تبلیغات میدانی در حوزه جلب مشارکت های مردمی و مهیا کردن شرایط حامی برای مددجویان و خانواده های بی بضاعت شهرستان با حفظ کامل کرامت انسانی آنها تاکید...

دوره آموزشی مدیریت بحران "مبّشر" در شهرستان اشکذر برگزار می شود

newsitem

محمدعلی شاه حسینی گفت:دوره آموزشی، تمرینی، ستادی و تخصصی مدیریت بحران مدیران استان هشتم و نهم اسفند ماه به میزبانی شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار می شود.

دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با فرماندار اشکذر

newsitem

فرماندار اشکذر بهره مندی حداکثری از ظرفیت موقوفات را رویکرد شهرستان در مباحث مرتبط با وقف برشمرد و بر جلب همکاری و مشارکت همه دستگاه های ذیربط در فرآیند بازآفرینی شهری به ویژه حوزه وقف تاکید کرد.

نمایش 1 - 20 از 21 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 2