یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 91153093
رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر تأکید کرد؛


فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی از نامزدها خواست تا ضمن پیروی از قانون زمینه مشارکت حداکثری مردم در فضایی پرنشاط را فراهم آورند

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی روز چهارشنبه در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی شهرستان اشکذر اظهار کرد: کاندیداها باید در فضایی کاملاً پرنشاط و بر محور قانون حرکت کرده و از هرگونه تخریب شخصیت کاندیداهای دیگر و بزرگ‌نمائی بپرهیزند که این امر موجب سوءاستفاده دشمنان و افراد بیگانه خواهد شد.

 

فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه قانون مداری در تمامی مراحل برگزاری انتخابات لازم است گفت: قانون مداری در انتخابات یکی از اصولی است که باید مدنظر مجریان و هم‌چنین نامزدهای انتخابات باشد.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از اقشاری که می‌توانند زمینه حضور حداکثری مردم را پای صندوق‌های رأی فراهم نمایند خود کاندیداها هستند خاطرنشان کرد: کاندیداها با رعایت اصول قانون‌مداری و اخلاق‌مداری می‌توانند مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات فراهم نمایند.

 

فرماندار اشکذر تصریح کرد: جرائم انتخاباتی خدمات جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد و بنا به فرمایشات امام (راحل) تخلف در امر انتخابات شرعاً جایز نیست.

 

گفتنی است انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

 

تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان اشکذر 44 شعبه و تعداد واجدان شرایط رأی در این شهرستان نزدیک به 20 هزار نفر است.