معاون وزیر جهاد کشاورزی:
از توسعه مرکز تحقیقات و اصلاح نژاد بلدرچین درمیبد حمایت می‌کنیم
در سفر دکتر زند معاون وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان میبد، بر موضوع راه‌اندازی و توسعه مرکز تحقیقات بلدرچین و سایر ماکیان از سوی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان تأکید شد.
شهردار شهر بفروئیه معرفی شد
در جلسه‌ای با حضور فرماندارمیبد، مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری یزد و جمعی از مسئولین از زحمات اباذر غفوری قدردانی و سید کمال طباطبایی به‌عنوان شهردار جدید شهر بفروئیه منصوب شد.
خواسته ها و مطالبات دانشجویان دانشکده علوم ومعارف بفروئیه میبد باحضور مسئولین رسیدگی شد
دراین جلسه که یکی ازخواهران و برادران به نمایندگی از دانشجویان سخن می گفتند؛ خواستاررسیدگی فرماندار و مسئولین شهر بفروئیه به مشکلات دانشجویان شدند.
در پیامی؛
فرماندارمیبد فرارسیدن ماه ربیع‌الاول را تبریک گفت
فرماندارمیبد در پیامی فرارسیدن ماه ربیع‌الاول را تبریک گفت.
دیدار فرماندار و جمعی از دانش آموزان میبد با پدر شهید شاخص کشور
همزمان با هفته بسیج، فرماندارمیبد به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه و جمعی از مسئولین به دیدار پدر شهید محمدحسین ذوالفقاری خردسال‌ترین شهید دفاع مقدس با 12 سال و شهید شاخص امسال کشور رفت و از صبر و پایداری این پدر شهید تجلیل کرد.
یادواره شهدای دانش‌آموز درمیبد برگزار شد
یادواره شهدای دانش‌آموز با محوریت شهید محمدحسین ذوالفقاری خردسال‌ترین شهید دفاع مقدس و شهید شاخص کشور در دبیرستان حاجتی میبد برگزار شد.
دیدار فرماندارمیبد با ایثارگران درمیبد
با آغاز هفته بسیج و گرامی داشت این ایام، فرماندارمیبد به دیدار سه تن از ایثارگران این شهرستان رفت و از ایثار و فداکاری آن‌ها در دوران 8 سال دفاع مقدس در عرصه‌های جهاد و شهادت و دفاع از خاک وطن قدردانی کرد.
بازدید سرزده فرماندارمیبد از ادارات شهرستان
به‌منظور خدمات‌رسانی هر چه‌بهتر دستگاه‌ها به مردم و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها، بازدید سرزده از ادارات و نهادها یکی از اولویت‌های فرمانداری است.
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد:
برای اعزام به مناطق زلزله‌زده آماده‌ایم
فرماندارمیبد امروز صبح از پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر میبد برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه بازدید کرد.
در پیامی؛
فرماندارمیبد حادثه تلخ و غم انگیز زلزله استان کرمانشاه را تسلیت گفت
در پی حادثه جان‌سوز زلزله 7/3 دهم ریشتر استان کرمانشاه و جان باختن و مصدوم شدن تعداد زیادی از هم‌وطنانمان، فرماندارمیبد پیام تسلیتی صادر کرد.
نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2