اطلاعیه شماره (1) ستاد مدیریت بحران شهرستان بهاباد

newsitem

ستاد مدیریت بحران شهرستان بهاباد با توجه به اخطاریه های سازمان هواشنایی در خصوص بارندگی در روزهای آینده اطلاعیه ای صادر نمود.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهاباد با هدف برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای مقابله با خطرات احتمالی در بارندگی های روزهای آینده شهرستان برگزار شد.

آماده باش دستگاه‌های اجرایی شهرستان بهاباد برای سیل

newsitem

فرماندار بهاباد دستور آماده باش دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای مقابله با وقوع سیل احتمالی را صادر نمود.

حفظ اشتغال و توجه به فرصت های شغلی جدید اولویت اصلی شهرستان بهاباد در سال 98

newsitem

فرماندار بهاباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری گفت: حفظ اشتغال موجود و توجه به ایجاد فرصت های شغلی جدید از جمله اولویت های اصلی مجموعه فرمانداری و مدیران ذی ربط شهرستان در سال 98 است.

کارخانه کیمیاداران کویر بهاباد یکی از واحدهای ضروری برای کشور است

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در حاشیه بازدید از خط تولید این کارخانه گفت: کارخانه کیمیاداران یکی از واحدهای خیلی خوب با محصولات متنوع و ضروری برای کشور است.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه گندله سازی بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه در حال احداث گندله سازی بهاباد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و روند احداث این کارخانه که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است قرار گرفت.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه آرون پاد بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد از واحد تولیدی نانو هیدوکسی آپاتیت کارخانه آرون پاد بهاباد بازدید نمود.

مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در جلسه‌ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری نشست فعالین اقتصادی شهرستان بهاباد

newsitem

این نشست با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری، فرماندار بهاباد و جمعی از مدیران شرکت ها و کارخانه ها در محل فرمانداری برگزار شد.

نمایش 1 - 10 از 1,624 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 163