شناسه : 90462465
مسئول امور آموزش ستاد انتخابات شهرستان يزد خبر داد:


مسئول امور آموزش ستاد انتخابات شهرستان يزد از آغاز دوره هاي آموزشي ويژه عوامل اجرايي انتخابات در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، " عليرضا جلالي " در حاشيه اولين جلسه آموزشي اعضاي شعب ثبت نام و اخذ رأي شهرستان يزد گفت: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته نزديك به پنج هزار نفر از نمايندگان فرماندار،‌اعضاي شعب و كاربران رايانه، عوامل بازرسي و محافظين شعب به صورت جداگانه طي 15 دوره، آموزشهاي لازم را در زمينه آشنايي با آخرين قوانين و دستور العمل هاي مربوط به انتخابات فرا خواهند گرفت.
مسئول امور آموزش ستاد انتخابات شهرستان يزد با اشاره به برگزاري همزمان دو انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا در 29 ارديبهشت ماه سال جاري تصريح كرد: حضور كليه عوامل اجرايي در اين دورها الزامي است و عدم حضور افراد به منزله انصراف مي باشد.
وي تصريح كرد: آموزش به عنوان رکن اساسی برگزاری انتخابات می باشد که دراین دوره به این امر به صورت ویژه پرداخته شده است تا تمامی مجریان و دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات با شرکت در دوره آموزشی بتوانند در مسیر برگزاری انتخابات قانونمند و دقیق سهیم باشند.
" جلالي " در پايان خاطرنشان كرد: در دوره های آموزشی كه براي مجريان انتخابات برگزار مي شود كليه قوانین دقیق ارائه خواهد شد تا در روز اخذ رأی بدون کمترین مشکل و شائبه ای روند انتخابات اجرا شود.آدرس کوتاه :